Bad Advertisement?

News / Reviews:
 • World News
 • Movie Reviews
 • Book Search

  Are you a Christian?

  Online Store:
 • Visit Our eBay Store • ALBANIAN BIBLE - PSALMS 110

  PREVIOUS CHAPTER - NEXT CHAPTER - HELP


  110:1 Zoti i thotė Zotėrisė time: "Ulu nė tė djathtėn time deri sa t`i bėj armiqtė e tu stol tė kėmbėve tė tua".

  110:2 Zoti do ta shtrijė nga Sioni skeptrin e fuqisė sate. Ai sundon nė mes tė armiqve tė tu.

  110:3 Populli yt do tė afrohet vullnetarisht ditėn e pushtetit tėnd; nė madhėshtinė e shenjtėrisė, nga gjiri i agimit, ti do tė kesh vesėn e rinisė sate.

  110:4 Zoti ėshtė betuar dhe nuk do tė pendohet: "Ti je prift pėrjetė sipas urdhėrit tė Melkisedekut".

  110:5 Zoti ėshtė nė tė djathtėn tėnde. Ai ka pėr tė zhdukur disa mbretėr ditėn e zemėrimit tė tij.

  110:6 Ai do tė gjykojė kombet, do t`i mbushė me kufoma dhe do tė zhdukė qeveritarėt e pjesės mė tė madhe tė tokės.

  110:7 Rrugės do tė pijė ujė nga pėrroi dhe si pasojė do tė ngrerė kokėn.

  GOTO NEXT CHAPTER - BIBLE INDEX & SEARCH

  God Rules.NET
  Search 100+ volumes of books at one time. Luther Bible Search Engine. Elberfelder Bible Search Engine. German SCH Bible Search Engine